Журнал «Експерт» про клуб «Гран-Прі»

Журнал «Експерт» про клуб «Гран-Прі»

18.05.2011

Увага до дрібниць ось уже більше трьох років дозволяє столичному фітнес-клубу «Гран-Прі» залишатися лідером преміального сегмента вітчизняної фітнес-індустрії. Посмішки на обличчях персоналу, приємні запахи, живі квіти, які немов за помахом чарівної палички змінюються кілька разів на тиждень, - це не «робота на журналістську камеру», це - щоденний сервіс «Гран-Прі».

- Хтось вважає за краще інвестувати гроші в рекламу, ми ж вважаємо що головне - персонал - розповідає директор клубу Любов Лазутенкова. - Адже фітнес-клуб це не приміщення з тренажерами, як думають деякі. В першу чергу, це люди! Саме вони створюють ту неповторну клубну атмосферу, завдяки якій, наші клієнти з року в рік продовжують аж ніяк недешеві клубні карти. Чемпіони Світу та Європи, майстри спорту міжнародного класу, переможці численних змагань - «Гран-Прі» зібрав під своїм дахом найкращих тренерів Києва! При цьому, вартість тренувань, всупереч розхожій думці, практично не відрізняється від інших клубів

- Про нас, дійсно, ходить слава найдорожчого клубу столиці, проте вартість наших карт практично не відрізняється від конкурентів - продовжує пані Лазутенкова - «Гран-Прі» - дорогий клуб, але кількість і якість послуг, що надаються нами виправдовують кожну витрачену клієнтом гривню.

Назад
Go top