Фітнес браслет — навіщо він потрібен?

Фітнес браслет — навіщо він потрібен?

Фітнес-браслет — незамінний супутник людей, які стали на шлях здорового способу життя. Відстежувати і аналізувати рухову активність за допомогою такого гаджета дуже легко: просто налаштуйте його після включення.

Що таке фітнес-браслет?

Фітнес-браслет або фітнес-трекер у більшості випадків кріпиться на руку аналогічно звичайному годиннику і являє собою грамотну комбінацію датчика руху, мікромотора, чіпа управління, батареї та іншої електроніки в невеликому корпусі.

Саме вбудовані датчики допомагають фітнес-браслету відстежувати різні види активності:

  • кількість кроків;
  • частоту пульсу;
  • фази сну;
  • тривалість і якість тренувань.

Сміливо купуйте гаджет, якщо хочете дбати про своє здоров'я, відстежувати результати спортивних занять, особистий прогрес і досягти бажаної форми.

Для чого потрібен фітнес-браслет?

Здавалося б, фітнес-браслет потрібен тільки професійним спортсменам і любителям із залізною силою волі, які бігають щоранку на стадіоні. Але він стане у нагоді й тим, хто:

  • багато часу проводить у сидячому положенні та хоче додати більше активності у життя;
  • бореться із зайвими сантиметрами і кілограмами;
  • не висипається і хоче попрацювати над якістю сну, щоб відчувати себе бадьоріше;
  • піклується про здоров'я і стан організму в цілому.

Завдяки синхронізації з телефоном гаджет «вміє» відстежувати дзвінки, смс і повідомлення, щоб ви не пропустили нічого важливого, будити вранці й навіть показувати погоду. Словом, дуже крута річ!

Основні функції, які роблять фітнес-трекери потрібними

Серце фітнес-браслета — акселерометр, і саме він визначає періоди активності. Виходячи із зібраних даних розраховується статистика:

  • пройдених кроків;
  • відстані за день;
  • часу, витраченого на активність;
  • спалених калорій.

У багатьох трекерах є функція нагадування про розминку: якщо не рухатися протягом певного часу, браслет вібрує і надсилає відповідне повідомлення. Зручно для тих, хто любить засиджуватися за комп'ютером або книгами і постійно забуває про перерву.

Якщо якість відпочинку давно стала каменем спотикання, фітнес-браслет допоможе і тут, надаючи дані про загальну тривалість сну, швидку і глибоку фази. Як бонус: рекомендації щодо поліпшення ситуації.

Ще одна корисна фішка — водонепроникність, завдяки якій браслет може витримувати до півгодини під водою. Не всі моделі можуть похвалитися подібним апгрейдом, але навіть найпростіші трекери захищені від пилу і крапель води.

Залежно від кількості дозволених повідомлень, автономність фітнес-браслета буде відрізнятися, але в середньому без підзарядки гаджет прекрасно працює до 2-х тижнів.

Дизайн трекера також заслуговує на увагу — його легко можна змінити, купивши новий ремінець. Яскравий, класичний або простий, щоб було зручно під час тренування — вибирайте в залежності від ситуації.

Допомога браслета в тренуваннях

Тепер не обов'язково купувати абонемент в зал у Києві, щоб займатися спортом професійно — фітнес-браслет з легкістю замінить живого тренера. Трекера досить, щоб вести індивідуальний календар прогресу.

Приємний бонус: функція «розумний тренер», яка відповідає за поради і рекомендації з досягнення поставлених цілей. Тепер будувати фігуру мрії ще простіше — для цього є всі ресурси!

Пульсометр відповідає за вимір серцевих скорочень в стані спокою і під час тренувань. Якщо показник перевищує допустиму норму, браслет починає вібрувати — так ви проконтролюєте безпеку занять для здоров'я.

У деяких моделях вбудована функція щоденника харчування: досить зчитати штрих-код за допомогою програми. Для наочності показники спожитих і спалених калорій виводяться у графік, ведеться підрахунок співвідношення білків, жирів і вуглеводів. Ви зможете стежити за якістю раціону самостійно.

Фітнес-трекери підтримують дух змагання — потрібно тільки створити внутрішню соціальну мережу. Прекрасна заміна груповому тренуванню в «Гран Прі», якщо немає можливості ходити в зал.

Користуйтеся трекером і дбайте про своє здоров'я!

Назад Вперед
Go top