Кілька слів про спортивне обладнання

Кілька слів про спортивне обладнання

26.10.2012

Тренажерний зал фітнес клубу «Гран-Прі» укомплектований обладнанням від кращих виробників.

Італійське обладнання Tehnogym є продукцією найбільш відомої торгової марки, яка є офіційним постачальником Олімпійських і Паралімпійських Ігор в Сіднеї-2000, Афінах-2004, Турині-2006 і в Пекіні-2008. Це ж спортивне обладнання можна зустріти в тренажерних залах кращих футбольних клубів, таких як «Мілан», «Барселона», «Ювентус», «Арсенал», «Динамо» (Київ), «Челсі» і багато інших.

Не менш відомим є обладнання американських брендів Life Fitness і Hammer Strength, які відрізняються особливою надійністю і різними конструктивними особливостями. Будь-який з цих тренажерів можна налаштувати в залежності від фізичних даних людини і його спортивної підготовки. При розробці обладнання для фітнес клубів і тренажерних залів, компанія Life Fitness проводить масштабні дослідження, пов'язані з новітніми відкриттями в області удосконалення тренажерів, а також з розробкою нових спортивних програм. Недарма обладнання цих торгових марок застосовується для підготовки професійних спортсменів.

У фітнес клубі «Гран-Прі» встановлено оптимальну кількість тренажерів, необхідних для створення безперервного та якісного тренування кожного клієнта. Найбільш популярне і актуальне обладнання дублюється, щоб запобігти незручність очікування.

Слід також звернути увагу на наявність повної лінійки кардіо обладнання, серед якого є навіть Wave тренажер, що імітує біг на ковзанах. Не варто забувати про наявність багатофункціонального обладнання - gravity і allegro. Дані види обладнання дозволяють домогтися максимального результату в присутності персонального тренера. Gravity призначений для рівномірного навантаження по всьому тілу, allegro прекрасно підходить для занять пілатес.

Цікавим видом обладнання є TRX, що дозволяє прокачувати кілька м'язів одночасно. Даний тип обладнання підходить як для індивідуальних, так і для групових тренувань.

Назад Вперед
Go top