Сучасна спортивна гра, різновид баскетболу, але в зменшених масштабах, яка набирає все більшої популярності у всьому світі. Колись в 50-х роках стрітбол вважався вуличним баскетболом для бідняків в США, тепер цей вид спорту не просто користується популярністю серед сучасної молоді, а й претендує бути включеним в програму Олімпійських ігор. Вуличний майданчик для гри в стрітбол фітнес-клубу «Гран-Прі» завжди відкритий для бажаючих проявити себе. Комфортні роздягальні і душові, зручна інфраструктура і парковка будуть для вас приємним бонусом.

Стрітбол – яскравий і сучасний напрямок фітнесу в ігровому командному сегменті. Спочатку такий вид спорту з'явився у бідних районах американських міст і головними учасниками гри були діти і підлітки, яким ніде було проводити час, окрім як дворових майданчиків.

З двору – до списку олімпійських видів спорту

Популярність стрітболу можна порівняти з пляжним волейболом – усе більше активних людей різних вікових категорій захоплюються ним. З року в рік зростає кількість тих, кому подобаються командні ігри у фітнесі та хто вбачає у цьому не лише тренування, але й азарт від перемог, вміння працювати на командний результат.

Хоча стрітбол дуже нагадує баскетбол, тут є й відмінності.

  • Баскетбольні майданчики завжди знаходяться у приміщенні, а у стрітбол грають під відкритим небом.
  • Розмір майданчика рівно наполовину менший за баскетбольної, кільце одне.
  • Найчастіше склад команди – це три гравці плюс один запасний. Бувають варіанти змагань один на один або у форматі п'ять на п'ять.

Плюси цього напрямку очевидні:

  1. Кардіонавантаження на організм сприяє загальному зміцненню, розвитку тонусу, рельєфу м'язів
  2. Інтенсивність занять висока, до того ж розвивається швидкість реакцій, розробляється тактика і стратегія гри
  3. Дух суперництва – прагнення перемогти змушує організм виділяти такий корисний для людини адреналін

У клубі можна забронювати зручний час і прийти пограти компанією або приєднатися до таких самих шанувальників цієї гри. Як правило, даний напрямок не буває основним, він є своєрідною розрядкою, бонусом, що подарує приємну втому після гри.

Стрітбол чудово поєднується з силовими класами та аеробними тренуваннями. Найчастіше цей напрямок обирають чоловіки, хоча в нашому клубі немає ніяких обмежень і для жінок.

«Гран-Прі» пропонує обладнані майданчики для стрітболу, сучасний спортивний інвентар, комфортні роздягальні з душовими для гравців.

Замовляйте в будні
з 7:00 до 23:00
і в вихідні та святкові дні
з 8:00 до 22:00.


ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Go top