Настільний теніс

У «Гран-Прі» ви можете не тільки пограти з партнером, а й навчитися цієї чудової гри з одним із наших висококваліфікованих тренерів. У клубі три столи для настільного тенісу, доступна оренда спортивного інвентарю для гри і найприємніша атмосфера в місті. Для найбільш активних клієнтів у «Гран-Прі» проводяться турніри і змагання, в яких може взяти участь кожен бажаючий. Запрошуйте спаринг-партнерів і приходьте до нас пограти в пінг-понг.

Настільний теніс – гра з багатою історією. У різні часи вона зазнавала злетів і падінь, але незмінно повертала собі популярність. Цікаво, що столи для настільного тенісу часто можна зустріти в різних організаціях і установах, на дачах і в будинках відпочинку. У нашому фітнес-клубі встановлено спортивне обладнання останнього покоління, а це означає, що ви отримаєте максимум задоволення від гри, яка завоювала увесь світ.

З суперником або тренером – вибір є

Якщо ви ніколи не грали в настільний теніс або ж хочете отримати професійні уроки – тренер нашого клубу завжди готовий відкрити перед вами всі таємниці успішної гри з ракеткою і м'ячем. Крім вибору часу, вам знадобиться тільки одне – бажання розвиватися в грі.

З самого початку важливо правильно працювати рукою і розраховувати траєкторію руху м’яча, силу удару. Також у процесі тренувань ви зможете поліпшити свою реакцію, координацію рухів. А ще настільний теніс – це прекрасні кардіонавантаження. Протягом години гри спалюється майже 300 калорій.

Чотири причини записатися на гру у настільний теніс

  1. Чудове навантаження для ніг. Протягом гри ви пройдете до 4 тис. кроків! При середній нормі у 10 тис. за день це вражаюча цифра.
  2. Пінг-понг вважається прекрасною профілактикою захворювань очей. Це тренування не тільки для ніг, адже потрібно постійно фокусуватися на м'ячі.
  3. Настільний теніс змусить попрацювати й мозок: швидка зміна положення і позицій в грі вимагає таких самих блискавичних рішень.
  4. І, нарешті, гра вважається прекрасним тренуванням для суглобів.

У «Гран-Прі» ви зможете навчитися грати в настільний теніс, удосконалювати свої навички, брати участь у внутрішньоклубних та інших турнірах. Це не виключає можливості забронювати час і пограти з друзями або влаштувати справжній сімейний батл! У клубі є два столи для пінг-понгу, які завжди готові до гри. Обирайте зручний час, купуйте нову спортивну форму – і вперед, до перемог!


ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Go top