Бігова доріжка

Відмінний і доступний вид спорту, який був, є і буде - це біг. Один з найефективніших і практичних, біг завжди був популярним. Але щоб тренування приносили користь вашому здоров'ю, необхідно підходити до занять відповідально, підбирати правильне взуття, стежити за своїм фізичним станом і, звичайно ж, вибирати правильне місце для занять. Немає більш ідеального місця для бігу, ніж вулична бігова доріжка фітнес-клубу «Гран-Прі».

  • Довжина бігової доріжки - 260 м.
  • Спеціальне покриття, що знижує навантаження на суглоби при бігу. 

Біг – один з найпопулярніших видів спорту в аматорському сегменті. Відомо, що користь від пробіжок величезна, такий вид тренувань рекомендований всім без винятку. З появою тренажерів багато хто перестав бігати на повітрі, і даремно. «Гран-Прі» пропонує всім відмінну бігову доріжку для тренувань у будь-яку погоду.

Правильний вибір – ефективний результат

Для того щоб бігові навантаження були ефективними, мало просто обрати час і бігти. Величезне значення мають наступні моменти.

  1. Покриття доріжки. Фітнес-клуб гарантує сучасні матеріали, які призначені саме для бігових доріжок: якісні, амортизуючі, всесезонні.
  2. Одяг та взуття. Бігові кросівки – це не примха, а правильне розвантаження стопи, її положення, а значить, і відсутність травм під час бігу. А одяг зі спеціальних тканин дозволяє відчувати свіжість протягом усього тренування.

Довжина бігової доріжки у нашому фітнес-клубі становить 260 м. Ця дистанція дозволяє кожному планувати кількість кіл і перерв під час пробіжок. Покриття «допомагає» бігунові, знижуючи навантаження на суглоби та хребет. Варто почати бігати вже сьогодні – і за кілька місяців ви не зможете собі уявити свій день без корисних і приємних пробіжок на свіжому повітрі в «Гран-Прі».

Приходьте до нас на пробіжку і це стане вашою новою здоровою звичкою.


ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Go top