Пилипенко Ярослав

Пилипенко Ярослав

Відео

Освіта

Київський політехнічний інститут. Факультет фізична реабілітація.

Напрямки

  • Навчання техніці плавання.
  • Підготовка до змагань з плавання дітей та дорослих.
  • Проведення занять з аквааеробіки.

Досягненя

  • Кандидат в майстри спорту з плавання.
  • Призер чемпіонатів України з плавання серед юніорів.
  • Кандидат в майстри спорту зі спортивного туризму.

Розклад тренера

Вторник
18:00
Четверг
18:00
ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Інші тренери

Кособродов Володимир

Кособродов Володимир

Тренажерний зал
Шахова Олександра

Шахова Олександра

Плавання, аква-аеробіка, тренажерний зал, програми для вагітних
Гречанюк Антон

Гречанюк Антон

Тренажерний зал, TRX
Іван Шахов

Іван Шахов

Тренажерний зал
Гошля Сергій

Гошля Сергій

Тренажерний зал, фізична реабілітація, функціональний тренінг
Ігор Лубик

Ігор Лубик

тренажерний зал, функціональний тренінг
Шматко Владислав

Шматко Владислав

Тренажерний зал, функціональний тренінг, фізична реабілітація
Сіренко Віталій

Сіренко Віталій

Тренажерний зал, функціональний тренінг, CrossFit
Тетяна Соколовська

Тетяна Соколовська

Пілатес, стрип, латина, адажіо, аеробіка
Соловйова Катерина

Соловйова Катерина

Тренажерний зал, сквош, функціональній тренінг, реабілітаційні тренування, стретчінг,
Носуленко Нінель

Носуленко Нінель

Pilates, Reformer, функціональний тренінг,реабілітаційний тренінг, TRX
Полонік Наталія

Полонік Наталія

Функціональний тренінг, Fitbox, TRX, групові програми, стретчинг
Шкода Валерія

Шкода Валерія

Стретчинг, Barre, хореографія.
Басов В'ячеслав

Басов В'ячеслав

Боротьба, Гравіті, тренажерний зал, TRX
Задірко Павло

Задірко Павло

Бокс
Дудяк Іван

Дудяк Іван

Бокс, кікбоксінг
Савєлов В'ячеслав

Савєлов В'ячеслав

Сквош, бадмінтон
Олексій Алфьоров

Олексій Алфьоров

Сквош, сайкл, плавання, аквааеробіка
Катерина Варава

Катерина Варава

Настільний теніс
Конов Віталій

Конов Віталій

Бадмінтон
Голік Валентина

Голік Валентина

Теніс
Диткова Варвара

Диткова Варвара

Теніс
Подворний Денис

Подворний Денис

Сквош
Донець Ірина

Донець Ірина

Плавання, аквааеробіка
Снітко Ігор

Снітко Ігор

Плавання, плавання на відкритій воді, підготовка до змагань.
Олександр Безверхий

Олександр Безверхий

Плавання, тренажерний зал, функціональний тренінг, аква-аеробіка, реабілітаційний тренінг
Герасименко Анастасія

Герасименко Анастасія

Плавання, синхронне плавання.
Гуцалюк В`ячеслав

Гуцалюк В`ячеслав

Йога, fly-йога
Левченко Ганна

Левченко Ганна

Йога, Йога ідеального тіла
Мушинська Яна

Мушинська Яна

стрип-пластика, східні танці, Dance-Mix, стретчинг
Go top